Overview
- Updated On:
- October 13, 2021
- 2 Bedrooms
- 1.5 Bathrooms
- 65 m2
- Year Built: Newer Building
Description
Opis: Prodaje se dvosoban stan City Kej.
orijentisan je na istok
Zgrade su izgradjene od visoko kvalitetnih materijala.
Unutrašnji zidovi su od giter blokova d=20cm, u dnevnim i spavaćim sobama predviđen je pod od troslojnog parketa tipa Tarkett -četkani hrast, keramičke pločice koje se postavljaju u kupatilu i kuhinji su I klase, a riječ je o Španskoj i Italijanskoj keramici.
U stanu ugradjujen multi Split Sistem uredjaj u dnevnom boravku i obe spavace sobe
Na spoljašnji zid se postavlja fasadni termoizolacioni sistem od stiropora debljine 10 cm.
Ovaj tip fasade obezbjeđuje unutrašnju klimu koja odgovara svakoj sezoni: toplo zimi, a svježe ljeti, a pored toga obezbjeđuje perfektnu završnu obradu zidova I odličnu otpornost na stvaranje pukotina.
Struktura:
Hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja,
2 spavaće sobe,
kupatilo, toalet, balkon
Prodajem luksuzno opremljen stan u novoj zgradi na odlicnoj lokaciji blizu rijeke Morace ,brda Gorica (Zagoricka strana )i na svega 3 minuta voznje autom do centra grada Podgorice.
Iz stana se pruza fantastican pogled na brdo Goricu i stan je orijentisan istocno i izuzetno je osvjetljen.
Stan je kompleno luksuzno opremljen .
Kuhinja je uradjena od najkvalitenijih materijala ,plakari u hodniku i u obe spavace sobe su uradjeni od poda do plafona od najkavlitenijih mdf materijala .
U Wc za goste i u kupatilu su takodje uradjene komode po mjeri ,ogledala ,tus kabina i nadgradni lavaboi i mermerna ploca .Celebiceve tus kabine i lavaboe sam bacio u smece odmah prilikom useljenja i napravio izuzetnu tus kabinu i kupio izuzetne nadgradne lavaboe
Kompletno opremanje i sredjivanje stana je trajalo 6 mjeseci!
Promijenio sam dosta majstora dok nisam stan doveo do savrsenstva !!!
Tus kabina je radjena po mjeri od kaljenoga stakla
Stan je useljiv i kompletno namjesten .
Zavjese su narucene iz Italije u dnevnoj i spavacoj sobi i sve je dizajnerski izuzetno lijepo uklopljeno.
Radjene su takodje gispane garnisne i komplet stan je dodatno okrecen bijelom akrilnom bojom.
Izuzetno prijatan stan se sastoji iz :
dvije spavece sobe ,
wc -a za goste ,
kupatila sa wc,
hodnika,
kuhinje
balkona
Stan je kompletno opremljen bijelom tehnikom
(ves masina ,frizider,sporet,rerna ,
mikrotalsna pec ,masina za pranje sudja ,Tv nove generacije Samsung Q serije od 55” i samo je ukupna tehnika palcena oko 10.000€
Takodje morao sam ugraditi i
multi-split sitem jrr u dvosobnim stanovima samo dodju instalacije bez klime
Kupio sam Multi a-Split Sistem klimu najnovije generacije Vivax
(Toshiba kompresor )
U dnevnoj sobi je 12” a u spavacim sobama su dvije klime po 9”
Svi uredjaji i bijela tehnika i tv su kupljeni novi i sve je pod garancijom
Takodje kompletna rasvjeta (italijanska ) je radjena po projektu u citavom stanu
Ukupna upisana kvadratura stana sa dvije spavace sobe je 65 m2 i cijena je
This post is also available in:
MNE